Program na dětskou oslavu narozenin

Jak zabavit děti na oslavě narozenin?

Hledáte skvělou zábavu a program pro děti na oslavě narozenin? Kreativní kufřík poskytuje strukturovaný a interaktivní program, který udrží děti zapojené. Děti si mohou vytvořit například vlastní postavičku, dinosaura nebo korunku pro princeznu.

Zábava i vzpomínka

Váš malý oslavenec chce určitě svým hostům také dát něco na památku a poděkovat jim, že dorazily. Jejich vlastnoruční dílko, které si na oslavě společně mohly vyrobit je i skvělým dárkem a vzpomínkou na úžasný den. Tvoření má tu výhodu, že zabaví děti jak v interieru tak například na zahradě, takže nejste odkázáni na počasí.

Témata pro dětskou oslavu

  • Princezny nebo víly, pohádkové postavy (mimoni, tlapková patrola), safari nebo les, dinosauři, piráti, kovbojové nebo indiáni, superhrdinové, minecraft, hmyz, cokoliv, co má vaše dítě rádo :o)

Jak připravit perfektní program na dětskou oslavu?

  1. Zaměřte se na tematické aktivity, které se hodí k tématu narozeninové oslavy. Například, pokud je to oslava princezen, můžete nabídnout tvorbu korunek nebo kouzelných hůlek.
  2. Připravte doplňkový materiál pro tvorbu. Ten zahrnuje papír, pastelky, barvy, lepidlo, nůžky. Určitě se jim bude hodit tavná pistole. Ta ale vyžaduje připojení do zásuvky a dozor, aby se děti nespálily.
  3. Připravte si program, který zahrnuje i další aktivity, jako například soutěže, hry nebo malé překvapení. To pomůže udržet děti zaujaté a zajistí rozmanitost během oslavy.
  4. Nezapomeňte na dostatečný časový rámec. Ujistěte se, že děti mají dostatek času na vytvoření svých uměleckých děl a také na volnou hru a socializaci s ostatními dětmi.
  5. Stůl na kterém děti tvoří překryjte papírovým ubrusem, aby nedošlo k poškození. Přímo na ubrus můžete předem napsat „jmenovky“ dětí a nakreslit jim tam nějaké obrázky.
  6. Jeden kreativní kufřík vystačí na tvoření zhruba 5 dětí.
Nahoru