Program pro děti na svatbu

Budete mít na své svatbě dětské hosty?

Hledáte skvělou zábavu a program pro děti na svatbě? S Kreativním kufříkem se děti nejenom skvěle zabaví, ale také rozvíjejí svou kreativitu a fantazii.

Zábava i vzpomínka

A co víc, vlastnoruční dětské výtvory z kufříku jsou také perfektním dárkem, který si vaši nejmenší hosté odnesou na památku z vaší svatby. Uvidíte, že děti budou nadšené.

Jak připravit perfektní svatební „kids table“?

  1. Vyberte prostor na dostatečně viditelném místě, aby děti měly přehled o dění na svatbě.
  2. Zajistěte dostatečný počet stolů a židlí pro všechny děti. Ujistěte se, že jsou vhodné pro jejich věk a velikost.
  3. Na stůl dejte papírový ubrus, který ho ochrání. Můžete se inspirovat barvami vaší svatby. Skvěle vypadá přírodní hnědá. Na jednotlivá místa můžete také přímo na ubrus bílou křídovou fixou napsat „jmenovky“ pro děti a vyznačit tak jejich místa.
  4. Přidejte na stůl ke Kreativnímu kufříku také papíry, pastelky, barvy, lepidlo, nůžky a další potřeby pro volnou tvorbu, aby děti měly možnost rozvíjet svou kreativitu. Určitě se jim bude hodit také tavná pistole. Ta ale vyžaduje připojení do zásuvky a dozor dospělého, aby se děti nespálily.
  5. Skvělé pro dotvoření jsou při těchto příležitostech korkové špunty, ze kterých si děti mohou tvořit různé postavičky.
  6. Nezapomeňte na dostatek světla, aby děti měly dobrou viditelnost při tvoření. Lze použít malé lampy nebo světelné řetězy.
  7. Pro menší děti můžete najmout profesionálního animátora nebo pověřit někoho, kdo si s dětmi ráda hraje, aby dohlížel a vedl je při tvůrčích aktivitách.
  8. Jeden kreativní kufřík stačí zhruba pro 5 dětí.
Nahoru